Modeláž nehtů Praha

Modeláž nehtů Praha

Gelové nehty

Nehtová modeláž dává ženě možnost zaujmout okolí a upoutat jeho pozornost. Upravené a pěkné nehty jsou vizitkou každé ženy, a proto se vyplatí zajít do renomovaného kosmetického salonu.

Modeláž nehtů v Praze mohou využít zákaznice jakéhokoliv věku. Nezáleží na tom, jste-li mladá slečna nebo zralá dáma. Vaše ruce si zaslouží odbornou péči, díky níž ve společnosti zazáříte a oslníte půvabnými gelovými nehty. Vypadají přirozeně a skvěle dokáží podtrhnout vaši smyslnost nebo osobitou eleganci. Doplnění gelových nehtů se zpravidla provádí po třech až čtyřech týdnech, avšak zajít k nám můžete, milé dámy, kdykoliv budete potřebovat.

Jak modeláž nehtů probíhá…

V našem kosmetickém salonu v centru Prahy používáme osvědčenou metodu CND Shellac. Jaký je její princip? Plocha nehtu se doplní odolným a velmi silným speciálním lakem, který se poté vytvrzuje pod UV lampou (po dobu dvou až tří minut). Před aplikací laku budou vaše nehty nejprve dokonale upraveny. Gelové nehty jsou žádané především u žen, které touží po dlouhých a pevných nehtech. Modeláž nehtů manikérka přizpůsobí tvaru a velikosti vašich prstů, tak aby vše působilo co nejpřirozeněji. Po skončení celé procedury získáte krásně nalakované nehty, odolné proti poškrábání či olupování. Stačí k tomu jen málo – objednat se do našeho kosmetického salonu.

Doplnění gelových nehtů

Doplnění gelových nehtů provádéme přibližně po třech - čtyřech týdnech, záleží na rychlosti růstu Vašich nehtů. V našem kosmetickém salonu používáme při doplňování gelových nehtů pouze profesionální prostředky.

Nové nehty
Nové nehty 900,-
Nové nehty + french 1000,-
Nanesení UV gelu na přírodní nehty
500,-
Nanesení gelu + barevný gel 600,-
Korekce
Коrekce french
700,-
Коrekce gel 500,-
Коrekce gel + barevný gel
600,-
Odstranění gelových nehtů
Odstranění gelových nehtů 300,-
Odstranění čínských gelových nehtů !!!
500,-
© Kosmetický salon Praha - Beauty ART vytvořil Miroslav Baka